IMG-0855
IMG-0851

KAMENNÁ PREDAJŇA

Prírodná kozmetika a zdravé potraviny

Kamenná predajňa je súčasťou malého obchodného domu, v ktorom nájdete široký sortiment prírodnej kozmetiky, bylinných čajov, vitamínov, výživových doplnkov atď. V našej predajni budete mať dostatok priestoru na výber produktov. V našom obchodíku vám radi a ochotne poradíme.

 

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok: 8:00 – 16:00
Sobota: 8:00 – 12:00
Nedeľa: zatvorené

Obedná prestávka: 12:00 – 12:30

Kde nás nájdete?

Lúčna 1
927 01 Šaľa
Slovensko

 

„Zdravie je skutočné bohatstvo, a my sme tu, aby sme vám pomohli ho dosiahnuť a udržať. Sme váš spoľahlivý sprievodca na ceste k životu plnému vitality a blahobytu. S našimi zdravými potravinami a doplnkami výživy môžete vytvoriť pevný základ pre svoje telo a myseľ. Investujte do seba a nechajte nás byť vašou prvé voľbou pre zdravie.“

„Zdravie je prvotný kameň úspechu.“

V našej predajni nájdete široký výber kvalitných zdravých potravín, ktoré sú bez umelých prísad a chemických konzervantov. Snažíme sa prinášať len tie najlepšie produkty, ktoré podporujú vaše zdravie a blahobyt.

Okrem toho, ponúkame aj doplnky výživy, ktoré môžu posilniť váš imunitný systém, podporiť rast svalov, zlepšiť trávenie a prispieť k celkovému dobrému zdraviu. Naša široká škála doplnkov výživy je starostlivo vybraná a odporúčaná odborníkmi na výživu.

 

IMG-0855

“Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli dosiahnuť a udržať zdravý životný štýl.”